אם אתם רוצים להתחיל לסחור בשוק ההון, בוודאי אתם כבר יודעים כי מנטור בשוק ההון הינו איש מקצוע חשוב מאוד אשר יכול לסייע לכם לבצע את המסחר בצורה נכונה יותר, להכיר טוב יותר את התחום ולצמצם משמעותית את הסיכונים שלכם, במיוחד בתחילת הדרך.

בכדי לבחור מנטור בשוק ההון חשוב מאוד לבדוק אותו היטב, חשוב שתבחרו אדם שאתם בטוחים כי הוא יכול להעניק לכם את הליווי הטוב ביותר, ללמד אתכם כמה שיותר סודות מקצוע מהתחום ולהבטיח לכם דריסת רגל ראשונית מוצלחת בשוק ההון, ולמידה שתסייע לכם רבות גם בהמשך הדרך.

אז מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מנטור בשוק ההון? הנה כמה טיפים שכדאי לכם לקחת אתכם:

  1. ניסיון – בתחום שוק ההון הניסיון הוא מהותי מאוד, והוא יכול ליצור הבדל משמעותי בין מנטור בשוק ההון אחד לאחר. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים בחירה נכונה, וכי אתם בוחרים במנטור

    מקצועי אשר באמת יעניק לכם ליווי איכותי ובאמת יעניק לכם אפשרות לסחור באופן מוצלח, עליכם לבדוק היטב את הניסיון שלו בתחום ולהעדיף מנטורים בעלי ניסיון רב בתחום ככל האפשר.

  2. המלצות – מכירים סוחרים בשוק ההון? אנשים שאתם סומכים עליכם ויכולים להיות בטוחים כי הם יתנו לכם חוות דעת כנות, אמיתיות וחפות מכל אינטרס אישי? אם כן, פשוט פנו אליהם ובקשו מהם המלצות על בעלי מקצוע שהם מכירים בתחום. מסוחרים כאלו תוכלו לקבל הפניה אל מנטור בשוק ההון שבאמת מנוסה ומצליח בתחום שוק ההון, ואדם שיוכל להעניק לכם את הליווי וההדרכה הטובים ביותר.

  3. זמינות – חשוב לוודא כי אתם בוחרים מנטור בשוק ההון אשר יש לו זמינות לסייע לכם בזמנים הנוחים לכם, בזמנים בהם הבורסה פתוחה ולאורך זמן. אל תבחרו מנטור אשר במקביל גם מרצה בעשרות מקומות שונים או מדריך סוחרים רבים, בסופו של דבר ייתכן כי תגלו שאין לו מספיק זמן בשביל כולם ואיכות ההדרכה שלו והליווי שהוא מעניק פוחתים משמעותית בשל כך, ולא משנה עד כמה הוא סוחר טוב ומצליח.

השארת תגובה